Ceník
Ceník jsem rozepsala podle jednotlivých služeb, které nabízím. Finálné cena se odvíjí od poptávky a náročnosti prací, proto uvedené ceny jsou pouze orientační. Kalkulaci zakázek provádím na vyžádání individuálně, dle její komplexnosti. V případě zájmu o kalkulaci mě prosím kontaktujte s krátkým popisem Vaší představy a požadavků. Děkuji.
Základní přehled sazeb
K práci požadované do 24 hodin je účtována přirážka 50 %.
Do objemu práce se započítává komunikace a samostatná grafická činnost. 
Uvedené ceny jsou včetně sazby DPH. Nejsem plátce DPH.
Spolupráce
Ve své práci kladu důraz na osobitost. Při poptávce práce zhodnocuji, zda jsem pro Vás skutečně správným člověkem. Pokud vyhodnotím, že nejsem, raději spolupráci odmítnu. Důležité je, abychom si společně rozumněli a vytvořili tu nejlepší možnou verzi Vašeho projektu. Do každého výtvoru vkládám něco ze sebe, a proto upřednostím zakázky, které odpovídají tomu, co tvořím a jak tvořím. 
Ráda bych více projektů, které zahrnují ilustrace, tvorba loga, svatební oznámení a tvorba knížek.
Jestliže skica a následné úpravy nebudou vyhovovat vašim představám a společně vyhodnotíme, že tudy cesta nevede, budu si účtovat pouze skicovné. 
Po vyhotovení zakázky získáváte veškeré práva na užití motivu. Vyhrazuji si pouze práva na osobní prezentaci, a to zde na webu a sociálních sítích (Facebook, Instagram). Pokud si nepřejete začlenění projektu do mé osobní prezentace, prosím o informaci předem.
Projekty
V současné době spolupracuji s těmito firmami a podílím se na těchto projektech. 
Pro firmu Lily is sailing vytvářím vzory pro potisk metráže.
Vytvářím ilustrace a dělala jsem logo pro blog Heřmánek na cestě.
Působím jako sazeč, grafik a ilustrátor na portálu Pointa.cz. Ráda vytvářím knižná publikace.
Back to Top